O gabinecie

  • gabinet stomatologiczny SOLO-DENT

    gabinet stomatologiczny SOLO-DENT

W specjalistycznym gabinecie stomatologicznym SOLO-DENT największą uwagę przy leczeniu zębów stomatolog kieruje na zapewnienie właściwej równowagi pomiędzy estetyką zębów i ich funkcją.

Lekarz specjalista stomatolog bezpłatnie ocenia stan uzębienia i przedstawia możliwości oraz procedury leczenia najbardziej odpowiednie ze względów medycznych przy uwzględnieni potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Naszym celem jest nie tylko piękny uśmiech każdego pacjenta i efekt estetyczny. Leczenie zębów, uzupełnianie braków zębowych i stomatologia estetyczna, powinny zapewniać zarówno anatomiczny wygląd zębów, dopasowany do wyglądu całej twarzy, jak również przywracać funkcje przypisane zdrowym zębom.

Gabinet Stomatologiczny SOLO-DENT w szczególności specjalizuje się w protetyce, w leczeniu zachowawczym oraz w stomatologii estetycznej. Wykonujemy korony i mosty pełnoceramiczne z cyrkonu oraz z innych materiałów kompozytowych. Przy większych brakach zębowych wykonujemy estetyczne protezy bezklamrowe, protezy szkieletowe i protezy z acetalu.

Zarówno przy leczeniu zębów jak i w protetyce stosujemy nowoczesne i sprawdzone materiały renomowanych producentów.